Chiny Płytki kamienne płyty producent
Skontaktuj się z nami

Osoba kontaktowa : Helen mao

Free call
Jinjiang Huabao Stone Co., Ltd.

Ciągłe innowacje, oszczędność energii i ochrona środowiska.

  • Jinjiang Huabao Stone Co., Ltd.
  • Jinjiang Huabao Stone Co., Ltd.
  • Jinjiang Huabao Stone Co., Ltd.
Szczegóły firmy:
Rynek Główny: Ameryka Północna, Ameryka Południowa, Zachodnia Europa, Wschodnia Europa, Azji wschodniej, Azja Południowo-Wschodnia, Bliski Wschód, Afryka, Oceania, Na calym swiecie
Rodzaj działalności: Producent, Importer, Eksporter, Firma Handlowa, Sprzedawca
marki: HUABAO Ilość pracowników: 100~500
Coroczne wyprzedaże: $10million-$25million Rok założenia: 1986
pc Export: 80% - 90%
Wycieczka po fabryce > Kontrola jakości >
Wprowadzenie

Jinjiang Huabao Stone Co., Ltd. założona w 1986 r. Jest korporacją technologiczną włączoną w badania, produkcję i handel. Z naszym własnym centrum projektowym i badawczym stale promujemy nasze nowe produkty. Z 500 pracownikami i ponad 10 tysiącami metrów kwadratowych fabryki eksportujemy nasze produkty na cały świat. Jakość, szczerość i stworzenie to nasze główne wartości.

Nasza fabryka została uznana za ISO9001: 2015, BSCI, GSV i inne certyfikaty zarządzania fabryką dzięki naszym zaawansowanym maszynom do przetwarzania i systemowi zarządzania. Część naszych produktów posiada certyfikat CE, VOC, SVHC, CSA, IAPMO. Od lat 80. XX wieku wiele projektów zostało ukończonych na całym świecie, w tym Europejska Izba Handlowa, luksemburskie lotnisko, koreański kościół prezbiteriański w Youngnak, Hongkong Cyberport, Japonia Muryoju -ji Temple i tak dalej. Nasze fabryki dostarczają produkty niektórym Top 500 World Fortunes od ponad 18 lat na głównym rynku Ameryki Północnej, Europy, Ameryki Południowej i tak dalej.

W ostatnich latach Jinjiang Huabao Stone Co., Ltd wynalazł Sztuczny nieorganiczny marmur i nieorganiczny kwarc, który łamie granice, których sztuczny nieorganiczny kamień nie może blokować, a płyty nie mogą być płonące. Według krajowych i międzynarodowych autorytatywnych organizacji, główne wskaźniki nieorganicznego kwarcu i sztucznego marmuru są następujące: indeks radionuklidu o ograniczonej klasie A, poziom wydajności spalania A1, poziom toksyczności dymu AQ1 oraz inne parametry fizyczne są również kwalifikowane. Sztuczny marmur nieorganiczny i kwarc nieorganiczny można stosować wewnątrz i na zewnątrz, co czyni go bardzo dobrym rozwiązaniem dla materiałów budowlanych, gdy zasoby naturalne stają się bardziej ograniczone.

Od ponad 30 lat nasza firma wywiera wpływ na nasz przemysł kamieni naturalnych i sztucznych. Opracowujemy 5 krajowych standardów jakości; posiada 2 krajowe patenty na wynalazki oraz niektóre patenty na wzory użytkowe i innowacje technologiczne. Ponadto Jinjiang Huabao Stone Co., Ltd otrzymuje nagrodę „Ojciec Vanity Top”, „Model Company for Transformation and Upgrading” oraz inne nagrody krajowe.
Historia
  • Jinjiang Huabao Stone Co., Ltd została zbudowana w Yonghe Town - „China Stone Town” w 1986 roku.
  • Angażowaliśmy się w formułowanie pięciu norm krajowych.
  • Prezydent Huabao Stone-Mr.Lin, który zawsze wyprzedzał kamienne pole.
  • Rozpoczął badania i rozwój Inorganic z profesjonalnym zespołem od 2010 roku.
  • Posiadamy 3 własne fabryki / zespół sprzedaży / zespół R & D / zespół QC / niezależną linię produkcyjną do kamienia nieorganicznego.
  • W 2014 r. Huabao Artificial Inorganic Stone i osłona termiczna są uruchamiane przez tłoczenie kamienia w proszku, te dwa przyjazne dla środowiska nowe produkty działają na potrzeby projektów odbudowy miasta.
  • Od ponad 30 lat nasza firma wywiera wpływ na nasz przemysł kamieni naturalnych i sztucznych.

Usługa
- Szeroki asortyment produktów o różnych stylach i rozmiarach.

-Darmowa próbka, próbny ładunek można negocjować.

- Nasz kompetentny personel, uzbrojony w wiedzę i doświadczenie, niezwłocznie odpowie na zapytania i pytania klientów w ciągu 24 godzin.

-Mamy profesjonalny zespół kontroli jakości, nasza QC będzie ściśle kontrolować od surowca do gotowych produktów kawałek po kawałku.

-Konkurencyjna cena z wysokim standardem jakości.

-Dostarczona dostawa sprawia, że ​​spełniasz oczekiwania zgodnie z oczekiwaniami.

-Elastyczne warunki płatności: L / C, T / T, Western Union itp.

Drodzy przyjaciele, zapraszamy do odwiedzenia naszej firmy i fabryki! I cieszymy się na długoterminową współpracę biznesową z Tobą.

Nasz zespół
My mieć na znakomity, wydajny zespół obejmujący projektowanie , produkcję , sprzedaż i obsługę. My   mogą zaoferować doskonały usługa , do -data informacje o danych , trendy i kierunek.

Prezydent | Dyrektor Generalny | Dział sprzedaży | Dział zakupów | Dział Finansowy | Dział wysyłki | HR | QC | R & D

Skontaktuj się z nami

Wpisz swoją wiadomość